Apk

Rüyanı Yorumlat, Rüya Tabirleri APK for Android (Free)

Aksakallı, ilk ve tek Türkçe yapay zeka destekli rüya tabir Uygulamasıdır.

Gördüğün rüyanı arama motorlarında tek tek aratmak gerçekten de zor değil mi? Genelde gördüğümüz rüyanın ne anlama geldiğini bulamayız bile. Bunların hepsine cevap vermek için şimdi Aksakallı seni bekliyor.

Rüyalar çok uzun bir zamandan beri gerek din alimlerinin gerekse psikolojiyle ilgilenenlerin dikkatini çekmiş”tir. Yeri gelmiş” kitaplar yazmışlar, tonlarca kaynak birikmiş”tir. Peki bunların hepsini bilen bir zeka olsaydı nasıl olurdu? İşte Aksakallı bunların hepsini biliyor.

🌙 Rüyalar İslam dininde ve birçok dinde geleceğin habercileri olarak görülmektedir. Din alimleri bunlar üzerinde yoğunlaşmış ve rüyalarımızın aslında bize neler söylediğini açıklamaya çalışmışlardır. Çoğunlukla, rüyalarımızda bize ufak simgelerle gösterilirken bunları bilmeden ve öğrenemeden o değerli rüyaları unuturuz.
Aksakallı, rüyandaki tüm simgeleri ve nesneleri din alimlerinden öğrendikleriyle sana yorumlar. Rüyanın geneline bakar ve sana çeşitli haberler verifyr.

🌙 Freud gibi psikologlar rüyaların hiç de görülüp es geçilmemesi gerektiğine dikkat çeker. Rüyalar, bilinçatımızda yaşadıklarımızın bize gösterildiği sahnedir. Gündelik hayatta dikkat etmediğimiz şeyler bilinçaltımızda depolanırken bunlar Uyuduğumuzda rüya olarak karşımıza çıkar ve orada şuanki ruhsal durumumuzla ilgili birçok şey söyler. Bunları bilmediğimiz için ise çoğunlukla haberimiz honey olmaz.
Aksakallı, rüyana bakarak senin ruhsal durumunu sana anlatacak, bilinçaltında nelerin döndüğünü, nelerden rahatsız ya da mutsuz olduğunu açıklayacak.

Hemen Aksakallı ile rüyalarının kapısını arala. She hafta ücretsiz bir şekilde rüya yorumlat. Unutma ki, gördüğümüz hiçbir rüya boşuna değildir.

Email: destek@aksakalli.com

Download Now

https://apkcombo.com/aksakall%C4%B1-r%C3%BCyan%C4%B1-yorumlat-r%C3%BCya-tabirleri/com.aksakalli/

sportsasff

Inter Reviewed is an automatic aggregator of the all world’s media. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials, please contact us by email – admin@interreviewed.com. The content will be deleted within 24 hours.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eight + eleven =

Back to top button