Apk

RaiPay APK 3.0.6.5 (Android App)

INFORMATION ZÁKLADNÍ
RaiPay je bankovní aplikace Raiffeisenbank, která umožňuje přidat debetní a kreditní karty Mastercard od Raiffeisenbank, za účelem provádění bezkontaktní plateb mobilním telefonem nebo bezkontaktnít výb. V aplikaci pak klient může vidět další Informace o kartě a transakcí a také nastavovat úroveň a formu zabezpečení nebo vzhled. Je určena pro Mobilní telefony s verzí Android 6 a vyšší a podporující technologii NFC (typ HCE).
Další Informace najdete na https://www.rb.cz/raipay

PRAKTICKÉ RADY A ZAPNUTÍ NFC INFORMATION
Před placením se vždy ujistěte, že je funkce NFC na vašem Mobilením telefonu zapnutá. Pro telefony Xiaomi nezapomeňte nastavit také správný type NFC („Použít peněženku HCE“).

NASTAVENÍ APLIKACE RAIPAY JAKO VÍCHOZÍ PRO PLACENÍ
Pokud si nastavíte RaiPay jako výchozí aplikaci pro NFC platby, bude pro and placení mobilem ještě snadnější. Shrink to přinese? Placení není potřeba aplikaci spouštět. Telefon stačí pouze probudit rozsvícením, přiložit k terminálu nebo čtečce bankomatu a počkat na potvrzení telefonu.

POUŽITÍ RAIPAY JE-LI NA TELEFONU VÍCE APLIKACÍ PRO PLATBU MOBILEM
Pokud používáte vice aplikací pro placení mobilem a chcete použít RaiPay, ujistěte se, že pro platbu RaiPay je nastavena jako výchozí.

PIHLÁŠENÍ DO APLIKACE
Pro přístup k Informacím o kartach, transakcít ak nastavení aplikace je nutné přihlásit se do aplikace heslem nebo otiskem prstu.

PIPOJENÍ K INTERNETU
Při aktivaci aplikace, přidávání karet a přihlášení do aplikace je nutné datové nebo wi-fi připojení k internetu. Placení nebo výběrech už online být nemusíte, stačí jackfruit zapnutou NFC anténu.

PREFEROVANA KARTA
V případě, že minhe v RaiPay přidáno vice platebnít karet, nastavte si jednu jako výchozí, ze které se budou platby a výběry provádět automaticky. Pokud budete chtít provést platbu i výběr z jiné karty než z výchozí, stačí aplikaci před akcí otevřít, zvolit si jinou kartu a teprve poté přiložit telecebo k termináč ne.

PLATBY A JEJICH ZABEZPEČENÍ
Před platbou není nutné aplikaci spouštět (pokud je nastavena jako výchozí pro NFC platby). Doporučujeme telefon před platbou odemknout (otiskem, PINem apod.), Pak stačí telefon přiložit pouze jednou (pro Platby do 5000 CZK). Pokud zapomenete, aplikace and vyzve k odemknutí telefonu a znovupřiložení k terminálu. Pro Platby nad 5 000 CZK budete vyzváni k zadání hesla aplikace a znovupřiložení k terminálu.
Můžete také zvolit vyšší úroveň zabezpečení plateb. Kromě výše uvedené základní úrovně je možné nastavit nutnost ověřování všech plateb nad 500 CZK heslem nebo otiskem prstu (pro nižší bude stále stačit rozsvícení). New Nebo zvolte

Download Now at https://apkcombo.com/raipay/cz.raiffeisen.mobilepay/


Linh

Inter Reviewed is an automatic aggregator of the all world’s media. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials, please contact us by email – admin@interreviewed.com. The content will be deleted within 24 hours.

Related Articles

Back to top button