Apk

Pomodoro Rehber Matematik APK 1.0.2 (Android App)

POMODORO Uygulaması ile kısa süreli çalışma ve mini molalarla her an Verimli çalışabilirsin.
Pomodoro Yönteminin ” Daha iyi odaklanma, Daha yüksek performanceans ” gücünü sende keşfetmelisin.
Çalışma sırasında hem odaklanmanı hem de motivasyonunu artırman için geliştirdiğimiz Pomodoro Uygulaması ile 25 dk Çalışma + 5 dk Ara şeklinde süreyi ayarlayabileceğin gibi dilersen süreyi. Dört pomodorodan sonra uzun ara (15dk-30dk) vermeyi unutma. alışma sırasında gelebilecek arama, bildirim, posta ve diğer
she şeyi beklemeye al. Dikkatini dağıtmasına izin verme. Acil ihtiyaç durumunda ise süreyi durdurup tekrar kaldığın yerden devam etmen de mümkün. Uygulamayı İstediğinde gündüz modunda, istediğinde ise gece modunda kullanabilirsin.
Kullanımı gerçekten de çok basit:
1. Çalışacaklarını belirle.
2. Tüm dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldır ve tüm odağını çalışmana yönelt.
3. Pomodoro zamanlayıcısını ayarla. (geleneksel olarak 25 dakikaya). Dilersen istedisin süreye de ayarlayabilirsin.
4. Çalışmana başla.
5. İlk üç pomodoro için kısa aralar (geleneksel 5 dakika) ver, her dört pomodorodan sonra ise uzun aralar (geleneksel 15 dakika) vermeyi unutma.
6. Düzenli molalar daha fazla Verim ve konsantrasyon için gerekli. Bu molalar sırasında temiz hava al, biraz hareket et, çalışmandan uzaklaş.
7. Bu calışma / mola döngüsünü tekrarla.

Bu Uygulamayı geliştirmeye yardımcı olabilecek herhangi bir fikir ve yorumunu göndermekten çekinme. Karşılaştığın her türlü sorun için de burada olduğumuzu unutma.

Sevgiler..
Bizlere rehbermatematikapp@outlook.com dan ulaşabilirsiniz.

Download Now at https://apkcombo.com/pomodoro-rehber-matematik/com.yestech.rmpomodoro/


Songdep

Inter Reviewed is an automatic aggregator of the all world’s media. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials, please contact us by email – admin@interreviewed.com. The content will be deleted within 24 hours.

Related Articles

Back to top button