Pocket Theater APK DEMO (Android Game)

Všetci nadšenci pre simuláciu manažmentu, ktorí milujú všetko, súvisí s divadlom, spojte sa!
Je čas pripraviť predstavenie a postaviť divadlo späť na nohy!

Staňte sa divadelným manažérom a vychutnajte si pohľad za oponu plnú prekvapení, výziev, úspechov a umenia. Ohromte divákov svojou dokonalou pripravou!

Obavte a manažujte skutočné divadelné predstavenia.

lepšia príprava na hru, cyie ohodnotenie, cyia odmena. Niekedy to može byť Néročné, ale ako správny divadelný manažér, ktorý chce dosahovať dokonalé výsledky, nayjdete spôsob ako na to!
Správa znalosť predstavenia a Premyslená príprava je kľúčom k neodolateľnému “stand up to cheer”.

Vylepšovanie zamestnancov príde vhod, pretože vylepšený realizačný purple je pri plnení potrieb predstavenia oveľa výkonnejší a može dosiahnuť kvalitnejšie hodnotenia! Vedeli ste, že každá divadelná hra si vyžaduje unikatny prístup a prípravu? Obavovanie tajov za oponou, doteraz nebolo nikdy jednoduchšie…

Vlastnosti herného tycoonu pocket theater:
– Purple Manažujte a objavujte zručnosti jednotlivých pozícií
– Vylepšujte svojich zamestnancov podľa kritérií divadelnej hry
– Zoznámte sa so zaujímavými profesiami
– Odhaľujte skryte nastrahy divadla
– Prechádzajte leveled the ocean získavajte najlepšie.

Dokážete manažovať divadelné predstavenie? Ste pripravení zbierať” kvalitné hodnotenia divákov, rozhodovať” o financiach a stať sa najlepším manažérom divadla všetkých čias?

Download Now at https://apkcombo.com/pocket-theater/sk.butterflyeffect.pockettheater/

sportsasff

Inter Reviewed is an automatic aggregator of the all world’s media. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials, please contact us by email – admin@interreviewed.com. The content will be deleted within 24 hours.

Related Articles

Back to top button