OlduBil APK 1.1.5 (Android App)

OlduBil, birçok Finansl işlemi hızlı ve kolay bir şekilde yapmana olanak sağlayan MasterCard lisanslı bir ön ödemeli kart ve Mobil Uygulamadır. OlduBil ile banka hesabın olmasa honey internette ve tüm işyerlerinde güvenle alışveriş yapabilirsin. Hızlı ve kolay bir şekilde kurum faturalarını ödeyebilir, 7/24 para transferi yapabilirsin. OlduBil’de hesap işlem ücreti ya da kart aidatı gibi giderler yoktur. OlduBil ile Türkiye’deki banka ve PTT ATM’lerini kullanabilir, hesabındaki parayı istediğin zaman çekebilirsin. OlduBil’in sana özel indrimlerden ve nakit iadesi avantajlarından yararlnmak için sen de Uygulamayı hemen indir!
– Hzlı ve kolay hesap oluş”turma imkanı.
– Uygulamayı indirdiğin anda bir sanal karta sachester olma imkanı.
– Alışverişlerde daha fazla indrim ve nakit iadesi kazanma avantajı.
– Banka hesabın olmasa – 7/24 para gönderip alma kolaylığı.
– Kurum faturalarını ödeme, hatta taksitlendirme imkanı.
– QR kod ile 7/24 para gönderip alma imkanı.

Yalnızca 1 Dakikada Hesap Oluştur

Sadece ad-Soad ve telefon numaran ile OlduBil’e 1 dakikada kayıt olabilir, sanal kartını kullanmaya hemen başlayabilirsin.

OlduBil Sanal Kartın Uygulamayı İndirdiğin Anda Seninle!

Mastercard lisanslı onn ödemeli OlduBil sanal kartınla internette ve tüm iş yerlerinde kolayca ve güvenle alışveriş yapabiirsin. OlduBil kartını dünyada Mastercard’ın geçerli olduğu her yerde kullanabilirsin. Eğer istersen Uygulama içinden fiziksel kart da talep edebilir ya da anlaşmalı satış noktalarından kartını temin edebilirsin.

OlduBil ile Hesabını Yönetmek Çok Kolay!

Uygulamanın içindeki ” Cüzdanım ” sekmesinden kart işlemlerini 7/24 takip edebilir, bakiyeni yönetebilirsin. Bu sekmeden para transferi, para yükleme, fatura ödeme ve QR işlemlerini yapmak da çok kolay!

Alışverişlerinde Daha ok ndirim ve Nakit Kazan

OlduBil ön ödemeli kartınla hem kendin hem de irish için sayısız avantajdan ve indrimden faydalanabilirsin. OlduBil’e özel iş birlikleri ile anında nakit iadesi alabilir, tüm hesap işlemlerini ve güncel bakiyeni huygulamandan takip edebilirsin. OlduBil ön ödemeli kartınla alışverişleri çok daha avantajlı ve keyifli hale getirebilirsin.

Banka Hesabın Olmasa Bile Telefonundan OlduBil 7/24 Para Transferi Yap

OlduBil ile 7/24 para gönderip almak için banka hesabın olması gerekmez. Uygulamanın içinde para göndermek istediğin OlduBil kullanıcısının kart veya telefon numarasını girerek 7/24 para gönderebilir, hızlı ve ücretsiz para transferrinin avantajını kullanabilirsin.

OlduBil n Ödemeli Kartınla Yüklediğin Kadar Harca

OlduBil ön ödemeli kartın ile hesabına dilediğin kadar TL yüklersin. Böylece kartının içindeki paranın kontrolü tamamen sende olur.

Oturduğun Yerden Fatura deme

OlduBil ile elektrik ve internet faturan da dahil olmak üzere pek çok kurum faturanı sıra beklemeden, anında ve güvenle ödeyebilir, hatta fatura taksitlendirme yapabilirsin.

ocuğuna Kolayca Harçlık Gönder, Harcamalarını Takip Et

OlduBil ile çocuğun için ayrı hesap oluşturabilir, çocuğunun harçlığını kolayca gönderebilir, harcamalarını takip edebilir ve parayla temasını önleyebilirsin.

OlduBil Sanal Kartın ile demelerini Para Taşımadan Yap

Tüm ödemelerini OlduBil sanal kartınla temassız ve hijyenik bir şekilde yapabilirsin. Bu sayede paranın kaybolması ya da çalınması gibi risklerden uzak kalırsın.

stediğin Yerden Para yükle, Para ek

OlduBil kartına banka hesabından, kredi kartından, tüm banka ve PTT ATM’lerinden TL yükleyebilir, hesabındaki parayı ATM’lerden çekebilirsin.

OlduBil ön ödemeli kart ile tüm bu avantajlardan ve daha fazlasından yararlnmak için hemen Uygulamayı indirebilir, hızlı ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsin.

Download Now at https://apkcombo.com/oldubil/com.colendi.oldubil/

Linh

Linh is a Interreviewed U.S. News Reporter based in London. His focus is on U.S. politics and the environment. He has covered climate change extensively, as well as healthcare and crime. Linh joined Interreviewed in 2023 from the Daily Express and previously worked for Chemist and Druggist and the Jewish Chronicle. He is a graduate of Cambridge University. Languages: English. You can get in touch with me by emailing: linh@interreviewed.com.

Related Articles

Back to top button