MoneyPay APK 1.6.4 (Android App)

MoneyPay ile imdi tüm Financensal işlemler cep telefonunda.

MoneyPay’i indir, üye ol hiçbir ödeme yapmadan, aidat ödemeden anında sana özel bir hesap açılsın. Anında MoneyPay’in avantajlarından faydalnmaya başla!

MoneyPay’de senin için açılan hesabına Tüm Migros ve Macrocenter mağazalarından bakiye yükleyebilir veya MoneyPay Mobil Uygulaması ile havale / EFT yoluyla ve kredi kartıyla para yatırabilirsin.
7/24 MoneyPay’li arkadaşlarına sadece cep telefonu numarasını girerek ücretsiz para yollayabilirsin!
MoneyPay hesabındaki bakiyeyi kendi banka hesabına gönderebilir, tüm banka ATM’lerinden çekebilirsin.
Ayrıca altın ve gümüş alım ve satım emri verebilir, MoneyPay’le hemen birikim yapmaya başlayabilirsin.

MoneyPay Mobile Uygulaması üzerinden arkadaşını davet et, her ay 150 TL’ye kadar Cashback kazanma şansı yakala!

Tüm Migros ve Macrocenter mağazaları ile Migros Sanal Market’te MoneyPay ile öde!
MoneyPay ile tüm Migros ve Macrocenter mağazalarında QR kod ile, Migros Sanal Market’te ve Migros Hemen’de MoneyPay cüzdanınla market alışverişini Money avantajlarıyla ışık hızında yapabilirsin. Üstelik sana özel Hazır Limit’in ile market alışverişini anında yapabilir, ödemeni masrafsız 30 gün erteleyebilirsin! Unutma, sana özel tanımlanmış Hazır Limit’in sen kullandıkça ve geri ödemeni yaptıkça artacak!
Migros ve Macrocenter yazar kasalarında MoneyPay üzerinden okutacağın QR ile cep telefonu numaranı söylemeden, Money kartını taşımana gerek kalmadan Migros Money’nin avantajlı dünyasından faydalanmlay anındabilirsmlay anındabili
Tüm Migros ve Macrocenter mağazalarından alabileceğin MoneyPay ön ödemeli kartın ile, yurt içi yurt dışı demeden, tüm iş yerlerinde ödemeni temassız ve güvenle yapabileceğini unutma!
Money Migros üyesi isen, Money kartını Kartlarım sekmesinde görebilir, kazandığın indrimler, harcadığın Money’ler ve kazandığı Money’ler ile ilgili detaylı bilgileri bulabilirsin.

Ok Yakında!

Çok yakında tüm elektrik, doğalgaz, su ve telekomünikasyon faturalarını MoneyPay ile ışık hızında ödeyebilecek, tüm sevilen oyunlara ve platformlara ait dijital kodları MoneyPay satü mobile Uygulaması!

MoneyPay Cebine Gelen En Güzel Şey!

Download Now at https://apkcombo.com/moneypay/com.colendi.money_pay/

Linh

Linh is a Interreviewed U.S. News Reporter based in London. His focus is on U.S. politics and the environment. He has covered climate change extensively, as well as healthcare and crime. Linh joined Interreviewed in 2023 from the Daily Express and previously worked for Chemist and Druggist and the Jewish Chronicle. He is a graduate of Cambridge University. Languages: English. You can get in touch with me by emailing: linh@interreviewed.com.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button