MHRS 1.3.6 .APK (MOD, Unlimited money) Download for android

MHRS 1.3.6 .APK MOD Unlimited Money Download for Android

MHRS Download .APK MOD for Android

you can download latest version of MHRS .APK Mod file for Android
Playstore id = tr.gov.saglik.MHRSMOBIL

Information MHRS

Version 1.3.6
Developed by Camel Games, Inc
Size 96 MB
Uploaded by http://android1-mod.com
Updated 2021-11-18
Mandatory APP Android 4.3+
Download Totall 10,000,000+

What’s new?

DOWNLOAD

Total votes: 6.0

MHRS 1.3.6 .APK (MOD, Unlimited Money) Download for Android TC Sağlık Bakanlığı’nın sunduğu “Merkezi Hekim Randevu Sistemi” Mobil Uygulaması, Android telefonunuz ve tabletiniz için özel olarak tasarlanmış olup, hem huygulamanın kendisi hem de randevu almak ücrets. Uygulamanın kısa adı “MHRS Mobil” dir.

MHRS Mobil ile tüm Türkiye’de Sağlık Bakanlığı’na bağlı Devlet Hastaneleri, Ağız ve Diş Sağlığı Hastaneleri ve Merkezleri (ADSH, ADSM) için vatandaşların, istedikleri hekimden belirledikarı huygun saevlan.

Bundan böyle hastanelerde uzun sıralar beklemenize gerek yok. MHRS Mobil Uygulaması yardımı ile kolay ve hızlıca muayene randevusu alabilir ve aldığınız randevuları buradan takip edebilirsiniz. Randevu gününü, saatini ve hekiminizin o gün hastanede görev yapıp yapmadığını öğrenebilir, gidemeyeceğiniz randevularınızı buradan iptal edebilirsiniz.

Merkezi Hekim Randevu Sistemi’ne ulaşmak için ayrıca internet üzerinden www.hastanerandevu.gov.tr ​​adresini kullanabilir ya da ALO 182 MHRS Çağrı Merkezini arayarak kendinize ve yakınlarınıza randevzu alabilirs.

Soru ve sorunlarnız için [email protected] adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.
MHRS Mobile New Version

Download Now at https://www.android1-mod.com/apps/mhrs-1-3-6-apk-mod-unlimited-money-download-for-android/

Apkdownload

Inter Reviewed is an automatic aggregator of the all world’s media. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials, please contact us by email – admin@interreviewed.com. The content will be deleted within 24 hours.

Related Articles

Back to top button