izgi Studio APK: Kurgu Diyarı

Kolaylıkla ücretsiz çizgi romanlar okuyacağın bir Uygulama mı arıyorsun?

Kendi eserlerini tüm dünyaya huyurmak, diğer insanlarla paylaş”mak mı istiyorsun? Öyleyse Çizgi tam sana gore!

Bu yeni Türkçe webtoon Uygulaması ile ister farklı kaynaklardan hikaye ya da manga oku, istersen de kendi eserlerini paylaş!

YENİ NESİL ERİK PLATFORMU

Çizgi sadece hikaye ve çizgi roman sunmakla kalmayıp kullanıcıların kendi eserlerini paylaşmalarına olanak sağlayan yeni nesil bir içerik platformudur. Bu yapısı ile benzerlerinden ayrılır ve kullanıcılara eşsiz bir deneyim sunar. Comic Türkçe okuma Uygulaması arıyorsan kesinlikle kaçırma!

GELİŞMİŞ ERİK RETİCİ ARAÇLARI

Gerek çizgi roman gerekse de hikayeler için senin için tüm detayları düşündük. Uygulamamızın kullanıcı dostu arayüzü sayesinde eserlerini kolaylıkla düzenleyebilirsin. Çizgi roman yapma programı arayanlar için biçilmiş” kaftan!

SÜREKL GNCELLENEN ERİK

Uygulamamıza sürekli yeni içerikler eklenir. Manga Bu Türkçe Uygulaması ile sınırsızca eğlenmek bir tık uzağında!

TAMAMIYLA CRETSİZ

Herhangi bir ücret ödemene gerek yok. Ücretsiz bir şekilde Türkçe çizgi roman oku.

FARKLI KATEGORİLER

Bu türkçe webtoon okuma Uygulaması içerisinde romantik, aksiyon, taxhi kurgu, fantastik, dram, mizah ve bilim kurgu kategorilerini barındırır. On dakikalık öykülerle farklı dünyalara ışınlanabilir, çizgi romanlarla üçüncü boy phleguzu yitiririz.

ORTAK ALIŞAN

Eserini üretirken ortak çalışan ekleyebilirsin. Birileriyle ortak bir eser üretmek hiç bu kadar eğlenceli olmadı! Bu ücretsiz manga Uygulamasını geliştirirken tüm detayları düşündük ve senin için mükemmel bir kullanıcı deneyimi yarattık. Bunun için herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Kendi eserlerini tüm dünya ile paylaşmaya ya da farklı tarzda çizgi roman ve hikayelerin tadını çıkarmaya hazır mısın?

Download Now at https://apkcombo.com/cizgi-studio-kurgu-diyari/cizgi.studio/


Songdep

Inter Reviewed is an automatic aggregator of the all world’s media. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials, please contact us by email – admin@interreviewed.com. The content will be deleted within 24 hours.

Related Articles

Back to top button