Apk

iSport APK. cz: sportovní zprávy, fotbal, hokej, tennis

Sportovní zprávy, aktuální výsledky, přenosy online i sestřihy z odehraných utkání m nabízí aplikace iSport. V přehledném a aktraktivním prostředí aplikace snadno získáte přehled o nejdůležitějšý událostech a dění na tuzemské i zahraniční sportovní scéně. Na jednom maistě najdete aktuality ze všech sportů (fotbal, hokej, tennis, MMA) iz vrcholných akcí roku 2020 včetně olympiády, MS v hokeji a fotbalového EURO včetně fotogalerie a videí.

Každý článek i fotogalerii lze uložit pro pozdější čtení a aplikace také nabízí unikátn Dále je v aplikaci k dispozici noční režim pro příjemnější čtení při horšich svěmínkých svě

Aplikace nabízí také pohodlný přístup k textovým online přenosům z klíčových utkání a sama and upozorní nejen na začátek zápasu, ale také na klíčové moment, jako jsouerly.jako jsouer Upozorňování na online přenosy si můžete kdykoliv zapnout a vypnout v sekci Live přenosy.

Přístup k většině článků je zdarma. V rámci předplatného je v aplikaci k dispozici placený obsah iSport Premium, který nabízí redakční články a videa. Předplatné je možné zakoupit na měsíc a rok s automatickým obnovením předplatného po jeho konci. Uživatel si může automatické obnovování zrušit v nastavení svého účtu.

Download Now at https://apkcombo.com/isport-cz-sportovni-zpravy-fotbal-hokej-tenis/cz.ringieraxelspringer.iSport/


Songdep

Inter Reviewed is an automatic aggregator of the all world’s media. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials, please contact us by email – admin@interreviewed.com. The content will be deleted within 24 hours.

Related Articles

Back to top button