iSport APK. cz: sportovní zprávy, fotbal, hokej, tennis

Sportovní zprávy, aktuální výsledky, přenosy online i sestřihy z odehraných utkání m nabízí aplikace iSport. V přehledném a aktraktivním prostředí aplikace snadno získáte přehled o nejdůležitějšý událostech a dění na tuzemské i zahraniční sportovní scéně. Na jednom maistě najdete aktuality ze všech sportů (fotbal, hokej, tennis, MMA) iz vrcholných akcí roku 2020 včetně olympiády, MS v hokeji a fotbalového EURO včetně fotogalerie a videí.

Každý článek i fotogalerii lze uložit pro pozdější čtení a aplikace také nabízí unikátn Dále je v aplikaci k dispozici noční režim pro příjemnější čtení při horšich svěmínkých svě

Aplikace nabízí také pohodlný přístup k textovým online přenosům z klíčových utkání a sama and upozorní nejen na začátek zápasu, ale také na klíčové moment, jako jsouerly.jako jsouer Upozorňování na online přenosy si můžete kdykoliv zapnout a vypnout v sekci Live přenosy.

Přístup k většině článků je zdarma. V rámci předplatného je v aplikaci k dispozici placený obsah iSport Premium, který nabízí redakční články a videa. Předplatné je možné zakoupit na měsíc a rok s automatickým obnovením předplatného po jeho konci. Uživatel si může automatické obnovování zrušit v nastavení svého účtu.

Download Now at https://apkcombo.com/isport-cz-sportovni-zpravy-fotbal-hokej-tenis/cz.ringieraxelspringer.iSport/


TaraSubramaniam

TaraSubramaniam is a Interreviewed U.S. News Reporter based in London. His focus is on U.S. politics and the environment. He has covered climate change extensively, as well as healthcare and crime. TaraSubramaniam joined Interreviewed in 2023 from the Daily Express and previously worked for Chemist and Druggist and the Jewish Chronicle. He is a graduate of Cambridge University. Languages: English. You can get in touch with me by emailing: tarasubramaniam@interreviewed.com.

Related Articles

Back to top button