InPost Mobile APK 3.6.1 (Android App)

Nadawaj bez drukowania etykiety i otwieraj skrytki zdalnie z InPost Mobile!

Aplikacja InPost Mobile wprowadza szereg możliwości, dzięki którym korzystanie z Paczkomatów jest proste jak nigdy.

👉Wysyłasz bez etykiety
Teraz możesz nadać” paczkę wygodnie w InPost Mobile – bez drukowania etykiety i 24/7. Wystarczy zeskanować” kod QR lub wpisać” kod nadania w Paczkomacie i gotowe. Dodatkowo, jeśli wybierzesz nadanie w aplikacji, możesz wysłać paczkę z dowolnego Paczkomatu.

👉Otwierasz skrytkę zdalnie
Jedną z głównych funkcji aplikacji jest usługa zdalnego otwierania skrytek, która pozwala na odbieranie przesyłek bez konieczności korzystania z ekranu Paczkomatu. Wystarczy, że klikniesz odpowiedni przycisk w aplikacji – Twoja skrytka otworzy się” sama! Dla każ”dej dostarczonej przesył”ki widoczny jest również” kod odbioru i / lub kod QR.

👉Przedłużasz czas odbioru przesyłki
Każdy użytkownik aplikacji może wygodnie przedłużyć czas odbioru przesyłki z Paczkomatu o dodatkowe 24 h. Usługa przedłużenia czasu odbioru w aplikacji jest bardzo directicyjna – na 12 godzin przed upłynięciem terminu odbioru paczki w aplikacji pojawi się” przycisk „Przedłuż”. Należy w niego kliknąć, następnie zapłacić i… gotowe!

👉Bez problemu przekierujesz paczkę kurierską
Nie będzie Cię” w domu, a spodziewasz się” kuriera InPost? Teraz w aplikacji możesz wygodnie przekierować” paczkę” kurierską” do Paczkomatu, PaczkoPunktu lub do sąsiada. Wystarczy, że w aplikacji InPost Mobile na liście śledzenia lub w szczegółach przesyłki klikniesz w przycisk „Przekieruj” przy wybranej przesyłce kurierskiej, a nastzesanstpniec now prefers.

👉Masz wszystkie paczki w jednym miejscu
Przesyłki, również te kurierskie, które w ciągu ostatnich 30 dni zostały zamówione na przypisany do aplikacji numer telefonu, będą widoczne od razu po zalogowaniu się. Paczki zostaną” posortowane w zależ”noś”ci do tego, na jakim etapie podróż”y do Paczkomatu się” znajdują. Każdej z nich możesz również nadać nazwę i opis.

👉Odbierasz przesyłki w ramach Multiskrytki
Multiskrytka into opcja, która pozwala na odbieranie wielu przesyłek z jednej skrytki Paczkomatu. Paczki, które znalazły się” w Multiskrytce, są w aplikacji zgrupowane w jeden komunikat i wyróż”nione kolorem niebieskim.

👉Masz Paczkomaty zawsze blisko siebie
W aplikacji z łatwością” wyszukasz Paczkomaty I PaczkoPunkty. Wystarczy, że klikniesz na mapę, a przy włączonej lokalizacji aplikacja wskaże Ci najbliższe punkty InPost.

👉Odbierasz paczki po drodze
Dzięki funkcji notyfikacji opartych na geofencingu, przypomnimy Ci o odbiorze paczki, gdy znajdziesz się” w pobliżu Paczkomatu. Włącz powiadomienia dla InPost Mobile w swoim smartfonie, określ zasięg radaru w ustawieniach aplikacji i korzystaj z możliwości.

👉Zawsze wiesz, gdzie jest Twoja paczka
Za pomocą” aplikacji możesz śledzić” wszystkie paczki, na które czekasz. Co więęcej, dzięęki powiadomieniom push na ekranie swojego telefonu, jesteś na bieżąco ze zmianami statusów przesyłki.

👉Jesteś na bieżąco z centrum powiadomień
Dzię”ki centrum powiadomień” zawsze wiesz, co się” dzieje z Twoją przesył”ką, a także otrzymujesz Informację” o nowych konkursach I ciekawych akcjach, które organizationujemy.

👉Płacisz bezgotówkowo za przesyłki pobraniowe
Możesz zapłacić za przesyłki pobraniowe dzięęki szybkim przelewom PayByLink – to support me wygodne rozwią”zanie, które daje Ci swobodę i pełną kontrolę nad zamówieniem.

Tworzysz aplikację RAZEM Z NAMI!
Regularnie aktualizujemy produkt, odpowiadając na sugestie i zgłoszenia użytkowników. Aplikacja InPost Mobile ma być przede wszystkim dla Ciebie, dlatego słuchamy tego, co masz do powiedzenia.

Download Now

Skyred

Inter Reviewed is an automatic aggregator of the all world’s media. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials, please contact us by email – admin@interreviewed.com. The content will be deleted within 24 hours.

Related Articles

Back to top button