Happy Fam APK – Yenidoğan Gelişimi 1.0 (Android App)

Merhaba sevgili yeni anne ve baba, bunun klasik bir Uygulama açıklaması olmasındansa daha samimi bir not olmasını istedik.

Bebeğiniz dünyaya geldi, bizde Happy Fam ekibi olarak geçmişte aynı Duyguları sizlerle paylaşmış birer anne babayız, bu sebeple “mutlu bebek, mutlu aile” mottosunu benimsedik. İlerleyen süreçlerde neler yaşayacağınızı, anne baba olarak ne gibi zorluklarla karşılaşacağınızı, hangi sorulara cevap arayacağınızı kısmende olsa biliyoruz 🙂

Bebeğinin ilk günleri senin için en zor olan kısım. Minicik bir beden dünyaya alışmaya çalışıyor, anne baba olarak sizlerde yeni hayat arkadaşınızı tanımaya ve onunla yaşamaya alışmaya çalışıyorsunuz.

Yeni anne-baba olarak bir gününüz oldukça zorlu geçiyor olabilir, doğru emzirme yöntemini bulmak, sütüm yetiyor mu diye düşünmek, ya da süt arttıran besinler nelerekzir diye st

Sürekli en son hangi göğsünüzü emzirdiğinizi, ya da bebeğiniz en son ne zaman ve ne kadar mama yedi hatırlamakta zorlanıyor olabilirsiniz. Kendinizi suçlamayın, bunlar gayet doğal ve bizlerde robot değiliz, kendinize yüklenmeyi bırakın!

Kendi ihtiyaçlarımızdan yola çıkarak, sizler için Happy Fam’i geliştirdik. İçinde bulunan huyku takibi, bez değişim takibi ve beslenme takibi modülleri ile artık neyi ne zaman yaptığınızı asla unutmayacaksınız. Kolik bebekler için ya da bebeğinizi rahatlatmak ve sakinleştirmek için özenle seçilmiş ninnileri ve sesleri açarak bebeğiniz için en huygun huyku ortamını oluşturabilirsiniz.

Uyku neden bu kadar önemli? Neden her yerde karşıma pahalı Uyku eğitimleri çıkıyor? Bebeğime huyku eğitimi vermemin tek yolu onu ağlatarak yatağa terkedip odadan çıkmak mı?

Hiç sanmıyoruz! Bu yöntemlerin hiç biri bize göre değildi. Biz de, sizler için Happy Hours ismini verdiğ”imiz bir teknoloji geliş”tirdik. Mottomuz “mutlu bebek, mutlu aile”, çünkü biliyoruz ki bebeğimiz mutlu ise ancak biz de o zaman mutlu olabiliriz. Happy Hours, bebeğinize özel geliştirilmiş bir huyku rutini oluşturur ve onun için en huygun huyku sürelerini ve huyku zamanlarını size sunar. Size sadece bu rutini takip etmek kalır.

Neler sunuyoruz?
– Uyku rutini oluşturma ve Uyku takibi
– Günlük ve haftalık istatistikler ile bebeğinizin durumuna kuş bakışı hızlıca erişin
– Emzirme ve mama için beslenme takibi
– Alt değişimi takibi
– 50’den fazla ninni ve bebek sakinleştiren sesler

Bütün bunları 7 gün boyunca ücretsiz * deneyebilir, memnun kalmazsanız boardneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

* 7 gün ücretsiz kullanım, yıllık paketler seçildiğinde aktif olacaktır.

Yinelenen fatura. İstedisiniz zaman iptal edin.

Download and install it, from the iTunes store. Abonelik, cari dönemin bitiminden en az 24 saat önce otomatik yenileme kapatılmadığı sürece otomatik olarak yenilenir. Hesap, cari dönemin bitiminden 24 saat önce yenileme için tahsil edilecektir. Abonelikler kullanıcı tarafından yönetilebilir ve satın alma işleminden sonra kullanıcının Hesap Ayarlarına gidilerek otomatik yenileme kapatılabilir. Bu yayına bir boardnelik satın alırsanız, teklif edildiği takdirde ücretsiz deneme süresinin kullanılmayan kısmı kaybedilir. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı ziyaret edin.

=== Paketler ===
Aylık 10.99
Yıllık 59.99

Fiyatlar ABD doları cinsindendir, ABD dışındaki ülkelerde değişiklik gösterebilir ve önceden haber verifylmeksizin değiştirilebilir.

Kullanım Koşulları: https://happyfam.happytech.software/terms
Gizlilik Politikası: https://happyfam.happytech.software/privacy

Download Now at https://apkcombo.com/happy-fam-yenidogan-gelisimi/com.happytech.happyfam/

Linh

Inter Reviewed is an automatic aggregator of the all world’s media. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials, please contact us by email – admin@interreviewed.com. The content will be deleted within 24 hours.

Related Articles

Back to top button