Apk

GreenPass APK 1.8.0.8.1 (Android App)

Bezplatna oficialna aplikacia Ministerstva zdravotnictva SR, Ministerstva investicii, regionalneho rozvoja a informatizacie SR, Narodneho centra zdravotnickych informacii a verejneho Uradu zdravotnictva SR, ktora uklada pomaha s certifikaty a cestovani alebo pri ich overovanim navsteve obchodov, sluzieb a zariadeni inych.

Certifikáty o očkovaní, testovaní alebo prekonaní ochorenia vždy po ruke aj bez potreby fyzických dokumentov. Vytvorte si postupne databázu QR kódov, uložte si certifikáty do Mobilného zariadenie v elektronickej podobe a majte ich stále so sebou pri overovaní.

Našim cieľom je uľahčiť overovanie certifikátov, kde je to potrebné, pomocou jednoduchého aimnovanie QR kódov. Získajte vďaka aplikácii GreenPass prehľad a uľahčite si cestovanie alebo Névštevy zariadení či kultúrnych podujatí.

Informácie o bezpečnosti či právnych podmienkach používania aplikácie nayjdete na stránke slovenskoit.sk.

Apple aplikácia slúži pre slovenských používateľov.
This application is serving Slovak users.

Download Now at https://apkcombo.com/greenpass/sk.it.greenpass/

Linh

Inter Reviewed is an automatic aggregator of the all world’s media. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials, please contact us by email – admin@interreviewed.com. The content will be deleted within 24 hours.

Related Articles

Back to top button