Finfree APK: Modern Yatırım 3.4.4 (Android App)

Modern Yatırım Deneyimine Hazır Ol!
Finfree ile hisse senetlerine yatırım yapmak artık çok kolay!
Benzersiz özellikleri ve geliştirilmiş arayüzü ile Türk borsasındaki bütün araçlarla güvenli ve kolay bir şekilde yatırımını yap.
Doğru ve tarafsız bir şekilde, tüm anlık finansal Verilere, piyasa analizlerine ve ihtiyaç Duyulan diğer bilgilere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaş.
Kimseye ihtiyaç Duymadan, kendi paranı kendin yönettiğin Finfree dünyasında sen de yerini al!

Hisse seçmek ve almak sadece bir dakika! Aldığın hisseleri portföyünde takip edebilir, geliştirilmiş grafikler ile portföyünün günlük, haftalık, aylık hatta 5 yıllık fiyat değişimini bile görebilirsin. Ayrıca, BIST100, dolar / TL, altın gibi endekslerle karşılaştırabilir, yatırım deneyimini en üst düzeyde yaşayabilirsin.

Anlık olarak BIST100, dolar, euro ve altın fiyatlarını görebilir, canlı borsa Verilerini takip edebilirsin. Borsa İstanbul hakkında aradığın her şey artık tek huygulamada!

Borsa ile Tanış!
Yatırım dünyasına girmek istiyor ama kendini yetersiz mi hissingiyorsun? Yatırım yapmaya başlamadan önce Uygulama üzerinden “Finfree Akademi” ile yatırım dünyasına ilk adımı at! Yalınlaştırılmış eğitim içerikleriyle, diplomaına sahip olmana gerek olmadan yatırım yapmayı öğren.

Yeni Yatırımları Keşfet!
Geliştirilmiş kategorilendirme ve listeler ile artık yeni yatırımını keşfetmek, müzik keşfetmek kadar kolay. Borsanın en karlılarını, en hızlı büyüyenlerini anında bul, en iyi şirketlere yatırım yap. Koleksiyonlar ile yatırım yapmak istediğin sektörü belirle ve sektörünün en iyi şirketlerine yatırım yap.

Analizler Elinin Altinda!
Hazırlanması günler süren Finansal grafikler ve analizler, oluşşturduğumuz teknoloji sayesinde elinizin altında. Yatırım yapmak istediğin şirketin detaylı” analizlerine anında ulaşş, hemen karar ver. Finans bilmeden temel analiz yap. Yüzlerce saat harcamadan şirketinin ucuz olup olmadığını, kar edip etmediğini saniyeler içinde öğren. Yatırım aracını anında keşfet ve tek tuşla emrini borsaya ilet, yatırım yapmaya hiç olmadığı kadar kolay başla.

Hem Ellen Hem Kazan!
Sanal hesabın ile haftalık, aylık ve üç aylık yarışmalara katıl. Dereceye gir, gercek para ödüllerini kazan. Ayrıca, arkadaşlarını davet ederek Referans Puanı kazanıp, Referans Puanlarını kullanarak arkadaşlarınla ​​gerçek para ödüllü ligler oluşturabilirsin.

Kontrol Senin Elinde!
Yaptığın analizler sonucunda hisseyi almak istediğin fiyatı belirle, alertı kur. Sürekli kontrol edip zaman harcamana gerek yok. Beklediğin fiyat geldiğinde sana akıllı bildirimler ile anında haber verelim.

Gelişmeler Anında Cebinde!
KAP haberleri, Borsa İstanbul ve şirket Verileri anında cebinde! KAP haberlerine ve Finance dünyasındaki gelişmelere telefonuna gelecek bildirimler ile anında ulaşabilir, gündemi anlık takip edebilirsin.

Verileriniz ve Varlıklarınız Güvende!
Yatırımlarınız ve varlıklarınız Takasbank ile devlet koruması altındadır. Verileriniz Kişisel Verileri Koruma Kanunu’na Uygun olacak şekilde daimi olarak güncellenen güvenlik önlemleriyle koruma altındadır.

Hzlı ve Kesintisiz Destek!
Alanında uzman ve tecrübeli destek ekibimiz soru ve görüşlerin için seni bekliyor. Bize 7/24 help@finfree.co üzerinden ulaşabilirsin.
Yeni yatırım deneyimiyle tanışmanın tam zamanı. Yatırımcı ol, Finansal özgürlüğünü kazanmaya başla.

Download Now at https://apkcombo.com/finfree-modern-yatirim/com.laplace.finfree/

Linh

Linh is a Interreviewed U.S. News Reporter based in London. His focus is on U.S. politics and the environment. He has covered climate change extensively, as well as healthcare and crime. Linh joined Interreviewed in 2023 from the Daily Express and previously worked for Chemist and Druggist and the Jewish Chronicle. He is a graduate of Cambridge University. Languages: English. You can get in touch with me by emailing: linh@interreviewed.com.

Related Articles

Back to top button