Empik Foto APK – vyvolání fotek, fotoknihy, fotodárky

Vyvolání fotek ještě nebylo tak rychlé a jednoduché. S aplikací Empik Foto za pár chvíl objednáte fotografie, vytvořite projekt fotoknihy, vykouzlíte z fotky obraz na plátně anebo připravíte perfektní dárek pro blízkou oso

Naše appka Vám poskytne řádu možností, jako jsou rava fotek a použití různých filtrů. Náš editor fotek nabízí i možnost vytvořit koláže z fotek, které pak vyvoláte jako fotografie nebo použijete u přépravy fotoknihy nebo fotodárku.

Podívejte se na naše prodigy!

VYVOLANI FOTEK

Proměňte své vzpomínky v fantastické, kvalitní fotky. S naší pomocí vyvoláte fotky doslova během 3 minutes. Budeme se snažit, aby Vám Vaše galerie fotografií udělala radost co nejdřív.

Fotky můžete objednat v oblíbeném formátu: od malých fotografií na doklady přes nejoblíbenější formát 10×15 do velkých digitálnít snímků formátu 30×45 cm. Použiváme nejkvalitnější materiály a stroje, aby Vaše fotky měly tu perfektní ostrost a barevní hloubku.

FOTOKNIHY

Album Fotokniha je vice než. Je to Váš příběh formou fotografií, dovolí Vám uchovat nejvzácnější vzpomínky v nejkrásnější podobě. Fotokniha je skvělá památka a výjimečný dárek na Valentýna, k narozeninám, k výročí svatby a pro každou příležitost.

OBRAZY

Pokud chcete vytvořit z fotky obraz na plátně, naše appka je správnou volbou. Tiskneme fotoobrazy ve 3 formátech (čtverec, na výšku, na šířku) až 10 různých velikostech. Ověřte možnosti appky Empik Foto. Tiskněte jednotlivé snímky nebo vytvořte koláž” fotek. Rozhodujete pounced on Vy. Fotoobraz na plátně bude krásným dárkem pro blízké a skvělou památkou.

PLAKÁTY

Plakát je skvělým řešením, pokud potřebujete oživit svůj byt. Naše plakáty tiskneme na velmi kvalitním fotografickém papíru s gramáží 270 g. Můžete zvolit jednu fotku nebo vytvořit zajímavou kolážž. Naše plakáty můžete tisknout ve 3 formátech (čtverec, na výšku, na šířku) a až 10 různých velikostech.

HRNEČKY

Hrneček s fotkou je ideální dárek pro blízké a skvělá památka. V appce Empik Foto na Váš čekají 4 typy hrnečků: bilý, bilý s barevným vnitřkem a uchem, hrneček se lžičkou a magický hrneček, který mění barvu pod vlivem tepla. Všechny hrnečky mají objem 330 ml a jsou vyrobené z lesklé keramiky.

MĚKKÉ FOTOKNIHY

Měkká fotokniha je velmi pohodlná altertiva pro klasickou fotoknihu, díky měkké vazbě (gamáž 200 g/m2) bude vždycky po ruce. Dostupná has 3 rozměrech: 15×20, 20×20 one 20×30. Osvědčí se iv obchodu jako produktový katalog nebo portfolio služeb.

Podívejte se na naše další prodigal:

GREAT

KALENDAŘE

PUZZLE

TAŠKY

KRYTY NA MOBIL

POLŠTAKY

MAGNETKY

PÍVĚSKY

Jak vyvolat fotky s appkou Empik Foto?

· Nainstalujte appku,

· Zvolte produkt, o který coole zájem,

· Přidejte fotku z Mobilního zařízení, svého Facebooku nebo Disku Google,

· Zvolte způsob doručení,

· Čekejte na objednáne produkty nebo Informaci o doručení Vaši objednávky na výdejníÍsto.

Způsoby doručení

Zvolené produkty můžete vyzvednout na jednom z 10 tisíc výdejníst. Můžete také objednat doručení domů. Nezávisle na zvoleném způsobu, pro objednávky nad 700 CZK doručení je gionglně zdarma.

Empik Foto je vašeň a radost z tvoření, která se projevuje v Populararitě a důvěře. Pouze v roce 2020 jsme pro Vás vytiskli nad 130 million fotek! Stáhněte si Mobilní appku, připojte se k nam, tvořte a odebírejte fotky a fotoprodukty kdykoliv a kdekoliv chcete!

Download Now at https://apkcombo.com/empik-foto-vyvolani-fotek-fotoknihy-fotodarky/com.empik.empikfoto_cs/


TaraSubramaniam

TaraSubramaniam is a Interreviewed U.S. News Reporter based in London. His focus is on U.S. politics and the environment. He has covered climate change extensively, as well as healthcare and crime. TaraSubramaniam joined Interreviewed in 2023 from the Daily Express and previously worked for Chemist and Druggist and the Jewish Chronicle. He is a graduate of Cambridge University. Languages: English. You can get in touch with me by emailing: tarasubramaniam@interreviewed.com.

Related Articles

Back to top button