Apk

Download Mohikan APK – Latest Version

Sen mücadelecisin, sen savaşçısın, sen kararlısın, sen yaratıcısın ve sen fedakarsın. Bitmek bilmeyen tutkunla, yüreğinde sönmeyen ateşinle, ruhuna işlenmiş aşkınla sen Mohikansın. Durmayan, susmayan, sınırlara sığmayan Mohikan yepyeni ara yüzüyle karşında!
Uygulama içerisinde yer alan armaları biriktirerek ne kadar tutkulu bir taraftar olduğunu bize gösterebilirsin. Unutma Mohikan, hiç beklemediğin anlarda armalara yenileri eklenecek ve sana yepyeni deneyimler sunacak.
Sporcularımıza ve yöneticilerimize özel sorular sorabilirsin.
Birbirinden eğlenceli anketlerimizi yanıtlayabilir, sporcularımızdan sana özel videolu mesajlar alabilirsin.
Uygulamamızın ana sayfasında kulübümüze ait güncel haberleri ve paylaşımları görebilirsin.
Mohikan’ın içinde artık Dijital Tribün Kanalı da var. Tüm telefonlar tek yürek Fenerbahçe diyecek. Sen de Mohikan sayesinde cep telefonunun flaşını, ekranını, sesini ve titreşim özelliklerini kullanarak Fenerbahçe’nin dijital tribününe dahil olabilirsin.
Stadyumda ya da evinde, Mohikan uygulaması ile senkronize canlı gösteriler ve tezahüratlar yapabilir; Fenerbahçe’ye desteğini gösterebilirsin.
Her maçımızla ilgili detaylı analizlere kolayca ulaşabilirsin. Maç gününe dair bilgileri, kadroları ve maç başladığı andan itibaren de maçın anlatımını canlı olarak takip edebilirsin. Tabii ki Maçın Mohikanı’nı da sen seçeceksin. Bu seçimin sana çeşitli süprizler kazandırabilir.
Cüzdan bölümünde işyeri ve aidat ödemelerini kolaylıkla halledebilir; Fener Ol diyerek kulübüne destek olabilirsin. Ayrıca hesaplar arası TL gönderimi yapabilir; TL isteyebilir ve TL gönderebilirsin.
Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre üyesi olarak, Fenerium’dan alışveriş yaparak, özel içerikler izleyerek, okutacağın QR kodlarla, Fenerbahçe bilgini ölçen sorulara doğru yanıt vererek, fenerbahce.org üyesi olarak ve daha pek çok yolla Fenerbahçemizle interaktif şekilde iletişimde olarak KNRY puanlar kazanabilir ve kazandığın bu puanlarla Mohikan’ın sunduğu ayrıcalıklar dünyasında kendi yerini belirleyebilirsin.
Sana özel bu ayrıcalıkların, kampanyaların ve fırsatların tamamını görmek için sen de Mohikan’ı indirebilirsin. Sen, ben, o değil; biziz! Bizler gücünü kısılan seslerden, ıslanmış formalardan, tekmeye kafa atanlardan, Fenerbahçe’ye hasta olanlardan alan Mohikanlarız!

Electronic mail: dijital@fenerbahce.org

Download Now

Songdep

Inter Reviewed is an automatic aggregator of the all world’s media. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials, please contact us by email – admin@interreviewed.com. The content will be deleted within 24 hours.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen + 1 =

Back to top button