Download Kasta — модний маркетплейс APK

Kasta (modnakasta) — найбільший модний маркетплейс, взуття та аксесуарів в Україні. Вже 10 років Kasta відкриває українцям найкращі міжнародні та локальні бренди та доводить власним прикладом, що модний онлайн-шопінг це простіше, швидше та дешевше.
Kasta це не просто відповідь на питання, що вдягнути. Тому що одяг — це не просто речі. Це наш щоденний вибір, який робить нас щасливими, наближає до мети, наповнює надважливим відчуттям особливості, здійснює мрії. А Kasta – це та відправна точка, з якої такий вибір зробити просто, швидко та дешево.Встановивши наш додаток, ви зможете:
– завжди мати відповідь на питання “Що вдягнути?”
– завжди мати доступ до мільйону товарів одягу, взуття та аксесуарів
– купувати популярні товари з великими знижками та щоденними акціями
– здійснювати покупки за лічені секунди прямо у вашому телефоні
– оплачувати покупки готівкою, банківською картою та у розсрочку
– повертати кошти на картку за 4 хвилини, якщо вам не підійшов товар
– отримувати покупки дійсно швидко будь-яким зручним способом доставки
– отримувати на приміряти товари у 128 відділеннях KastaPost по всій Україні, а з підпискою на KastaBlack доставка до відділень безкоштовна протягом року
– отримувати сповіщення про статус вашого замовлення, нових акціях та знижках
– створювати список улюблених товарів

Download Now: >>>https://apkcombo.com/kasta-modnij-marketplejs/com.rebbix.modnakasta/<<<

Skyred

Inter Reviewed is an automatic aggregator of the all world’s media. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials, please contact us by email – admin@interreviewed.com. The content will be deleted within 24 hours.

Related Articles

Back to top button