DH 4.0.3 (MOD) for android

DH - Teknoloji HaberleriForum 4.0.3 Premium Unlimited MOD

Information about DH – Teknoloji Haberleri, Forum MOD features:

Request
5.0 and up
Rating
3.9
Comment
5042
App version
4.0.3
Language
English
Download
More than 100,000 won
Developers
Androidimod
Update
February 10, 2022
Ganre
News & Magazines

About DH – Teknoloji Haberleri, Forum

Table of contents

 • Latest update
 • Description
 • How to install DH file – Teknoloji Haberleri, Forum APK / MOD?
 • Q&A
 • Comment

DH – Teknoloji Haberleri, Forum (MOD, Premium Cracked) Teknoloji Haberleri ve Videolar

Türkiye’nin en köklü sosyal ağı ve en eski teknoloji haberleri ve video portalı DonanımHaber, yeni Mobil Uygulaması ile aradığınız her şeyi elinizin altına getiriyor. Modern bir kullanıcı arayüzü ve yepyeni bir tasarım anlayışı ile baştan aşağı yeniden tasarlanan Mobil Uygulamamızda her gün yepyeni teknoloji haberleri, videolar ülkenin ve düyenyada gündemar deney nabzın deney nab

Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar da huygulama içerisinde yerini alıyor. Kullanıcı paylaşımları ile büyüyen ve sürekli yaşayan bir dünya olan Sıcak Fırsatlar forumlarına huygulamadan anında erişebilecek, takip ettiğiniz konulara kolaylıkla göz atabileceksin.

Forum

9 Milyondan Fazla Konu, Forum 1000’den Fazla
En eski Türkçe sosyal ortamlardan biri olan DonanımHaber forumlarında 1000’den fazla forum yer alıyor. 9 milyonun üzerinde konu ve 130 milyonu aşkın mesaj huygulama ile telefonunuzun ekranına geliyor. She gün binlerce kullanıcı, teknolojiye, ülke ve dünya gündemine, otomobillere ve hayata dair aklınıza gelebilecek she konuda konuşşup, paylaşım yapıyor, tecrübelerini paylaşıyor.

Anlık Bildirimlerle Gündeme Dair ne kanlar ve Topluluk Takibi
Uygulamayı kurduktan sonra onay vermeniz halinde gündeme dair sıcak geliş”melerden anında haberdar olabileceksiniz. Eğer siz de kendinizi bir “Teknoloji Delisi” olarak tanımlıyorsanız, bu alandaki gelişmeler, sıcağı sıcağına telefonunuzun ekranına düşecek. Ayrıca forumda paylaşılan konulardan bir paylaşım yapıldığında veya önemli bir gelişme yaşandığında bildirimler alabilecek, DH kullanıcıları ile mesajlaşabileceksiniz.

2 Milyona Yakın Kullanıcının Seçimi ile ne kan Konular ve Forumlar
Forumda kullanıcıların öne çıkardığı konular ve forumlar ile kitlelerin ilgisini çekmiş gelişmeleri anında takip edebiliyor olacaksınız. Ayrıca dilerseniz siz de paylaşacağınız bir konuyu geniş” bir topluluğa yayıp veya paylaşılmış bir konuda öne çıkar butonunu kullanıp insanların dikkatini çekebilirsiniz.

İlginizi eken Konulardan Ananda Haberdar Olun
Neler ilginizi cekiyor? Kendiniz bir teknoloji delisi olarak mı tanımlıyorsunuz? Yoksa oyunlar sizin için vazgeçilmez mi? Sıcak fırsatlardan ürün mü kovalıyorsunuz yoksa ihtiyaçlarınız için rotayı yurt dışı e-ticaret sitelerine mi çeviriyorsunuz? Sorulara vereceğiniz yanıt her ne olursa olsun tek Uygulama sizin için özelleşerek ilgi alanlarınıza huygun içerikleri preferred getiriyor.
Technology News and Videos
Turkey’s oldest and oldest social network, technology news and video portal donanımhab brings at your fingertips everything you are looking for in a new mobile application. With modern user interface and brand new design concept, our news, videos, experiences, technology and brand new life are always in tune with the national and international agendas as it unfolds. out daily.

Great deals
Hot deals are also included in the app. You’ll have instant access to the Hot Deals forum, a growing and ever-evolving world filled with user shares, and you can easily browse the topics you follow.

Forum
More than 9 million topics, more than 1000 forums
One of Turkey’s oldest social media, Hardware Forum has over 1000 forums. More than 9 million themes and more than 130 million messages show up on your phone screen with the app. Every day, thousands of users talk, share and share their experiences about everything you can think of, technology, national and world agendas, cars and life.

Highlights and Follow the Community with Instant Notifications
Once you’ve approved your application, you’ll be able to be instantly notified of hot agenda developments. If you define yourself as a geek, then developments in this area will affect your phone. You will also be able to receive notifications and messages with DH users when a share is made from shared threads in the forum or when a significant improvement occurs.

Top 2 Forums and Featured Users
In the forum you will be able to follow topics and forums highlighted by users and developments of public interest. If you want, you can also share a topic to a large community or a shared issue can use the button to get everyone’s attention.


Update topics of interest
What are you interested in? Do you define yourself as a tech geek? Or games that are indispensable for you? Are you chasing attractive deals, or are you switching route to foreign e-commerce sites for your needs? Whatever your answers to the questions, the only app is customizing for you and putting your content in your favorites.

Bu güncelleme ile DH huygulaması forum tarafında bazı optimization yaptık. Bu sayede forum anasayfasının daha Verimli çalışması ve daha az verify tüketmesi sağlandı. Ayrıca;
– Cevaplanan mesajlar ve popüler forumlar ekranları yeniden yazıldı,
– Sisters belleği tüketimi önemli ölçüde azaltıldı,
– Bildirim sistemindeki hatalar giderildi,
– Dükkanda tespit edilen sorunlar düzeltildi ve iyileştirmeler yapıldı,
– Haber içi tablolarda yaşanan bazı who solves problems çözüldü.

Screenshot DH - Teknoloji Haberleri, Forum 4.0.3 1

DH – Teknoloji Haberleri, Games News & Magazines Forum:

Screenshot DH - Teknoloji Haberleri, Forum 4.0.3 2

What’s new:

 • Some bug fixes and improvements
 • Minor bug fixes
 • Added new version
 • New quests added

How to install DH – Teknoloji Haberleri, Forum on Android phone or tablet?

Download the DH – Teknoloji Haberleri, Forum APK file from androidimod.com and then follow these steps:

Goto download:

 • Open Downloads on your device by going to My Files or My Files
 • Tap the APK file you downloaded (com.donanimhaber.dhandroid)
 • Tap Install when prompted, the APK file you downloaded will be installed on your device.

Update phone settings:

 • Go to your phone’s Settings page
 • Tap Security or Apps
 • Check the Unknown Sources box
 • Confirm with OK

Download Now at https://androidimod.com/dh/

Sportset

Aila Slisco is a Interreviewed U.S. News Reporter based in London. His focus is on U.S. politics and the environment. He has covered climate change extensively, as well as healthcare and crime. Aila Slisco joined Interreviewed in 2023 from the Daily Express and previously worked for Chemist and Druggist and the Jewish Chronicle. He is a graduate of Cambridge University. Languages: English. You can get in touch with me by emailing: ailaslisco@interreviewed.com.

Related Articles

Back to top button