DeepSport | Fitness Antrenör APK 2.0.4 (Android App)

Evde kendi başına spor yapmak isteyenler için özel olarak geliştirilen DeepSport Evde spor Uygulaması ile yapay zekâ yardımı ile kolaylıkla spor yapabilirsiniz. Dipsport yapay zekâ algoritması sayesinde evde spor yapmayı çok daha kolay ve etkili getiren bu egzersiz programı ile sizler de istediğiniz gibi zayıflayabilir ve fit bir vücuda kolay bir şekillirsini kavuşabi Spor salonlarına yüzlerce lira para ya da onun için ekstra vakit harcamanıza gerek kalmadan evde kendi imkânlarınız ile en doğru şekilde spor hareketlerini yapabilir ve zinde bir görünüm görününüm kazanünün. Evde egzersiz ve antrenman Uygulaması Dip Sport’un sizlere sunduğu birçok farklı özellik ile kişisel antrenör ihtiyacınızı tamamen karşılayabilirsiniz.
Deepsport nteraktif Spor Uygulaması zellikleri
Deepsport interaktif spor Uygulaması ve kişisel antrenör Uygulaması yapay zekâ teknolojisinden yararlanılarak geliş”tirilmiştir. Dolayısıyla diğer spor programlarından çok daha farklı özellikler ile ön plana çıkmakta ve bu alandaki öncü Uygulamalar arasında gelmektedir. Fitness program İşte evdeının sizlere sunduğu başlıca özellikler:
1. In Kamera ile Hareket Analizi:
Evde spor Uygulaması deepspor yapay zekâ teknolojisine dayanmaktadır, bu yüzden ön kamera ile yaptığınız hareketlerinizi analiz ederek yapmak istediğiniz harekete ne kadar yakızın yaptığı. Buradan domainse ettiğiniz verify ve görsel analiz ile vücudunuzu ona göre ayarlayabilir ve hareketi daha doğru yapabilirsiniz. Uygulama bu özelliği ile kişisel antrenörünüz olarak ön plana çıkmaktadır.
2. Anlık Duzeltmeler:
Yaptığınız egzersiz hareketlerini size anlık olarak söyleyen Uygulama set içerisinde hareketleri daha doğru bir şekilde yapmanıza olanak tanır. Ayrıca Uygulama yüksek güvenlik önlemleri ile geliştirildiği için sizin izniniz olmadığı sürece kamera Uygulaması çalışmaz ve herhangi bir görüntü kaydedilmez. Gönül rahatlığı ile evde egzersiz Uygulaması Deepsport’u kullanabilirsiniz.
3. Antrenman Performans Takibi:
Kişisel egzersiz antrenörü özelliği ile DeepSport yaptığınız antrenmanları sürekli takip eder ve performanceansınızı analiz eder. Böylelikle gelişiminizi hem siz takip edebilir hem de bir sonraki antrenmanlarınızda yapacağınız hareketleri ne seviyede ne kadar ve nasıl yapmanız gerektiğini sizlere bildirir.
4. Kişiye Özel Antrenman Seti:
Yapay Zekâ algoritmasının getirdiği performing takibi özelliği ile kişisel antrenörünüz olan egzersiz programı DeepSport, bu analizlerden ve performanceans takiplerinden yola çıkarak sizlere özel antrenman seti yapar. Böylelikle arzuladığınız fit about sağlıklı bir vücuda en iyi şekilde ulaşmanıza olanak tanır.
5. Detaylı Antrenman İçeriği:
Yapmanız gereken antrenmanları sadece görsel ve set süresi ya da miktarı ile sınırlandırmayan kişisel spor Uygulaması Deep Sport, bu antrenmanlar hakkında adeta bir interaktif bir antrenör gibi sizle. Bununla birlikte setlerin ne kadar tekrarlandığını gösteren tekrar sayacı ile antrenmanı gerektiği yerde bırakmanıza ve yeni egzersiz hareketine zamanında geçmenizi sağlar.
6. Sesli Duzeltme:
Antrenman esnasında yaptığınız hareketleri sesli bir şekilde düzelterek sürekli telefona bakmanıza gerek Duymadan karşınızda kişisel antrenörünüz varmış gibi evde spor yapmanızı sağlar.
Deep Sport spor salonlarına tonlarca para ve ekstra zaman harcamanıza gerek kalmadan evinizde kendi imkânlarınız ile en iyi şekilde spor yapmanıza olanak tanıyan bir interaktif spor Uygulamasıdır. Geliştirildiği teknolojiler ve yapay zekâ algoritması sayesinde kişisel antrenör özelliği gösteren bu Uygulama ile sizler de evinizde çok kolay bir şekilde spor yapabilir; fit bir vücuda ve sağlıklı bir yaşama merhaba diyebilirsiniz. Uygulama yüksek güvenlik önlemleri ile donatıldığından dolayı sizden izinsiz herhangi bir ses ya da görüntü kaydı almaz. Gönül rahatlığı ile Uygulamayı kullanabilirsiniz.

Download Now at https://apkcombo.com/deepsport-fitness-antrenoer/com.deepsport.exercise.demo/

Linh

Linh is a Interreviewed U.S. News Reporter based in London. His focus is on U.S. politics and the environment. He has covered climate change extensively, as well as healthcare and crime. Linh joined Interreviewed in 2023 from the Daily Express and previously worked for Chemist and Druggist and the Jewish Chronicle. He is a graduate of Cambridge University. Languages: English. You can get in touch with me by emailing: linh@interreviewed.com.

Related Articles

Back to top button