Bilgi Yarışması – Zeka Oyunu 1 Mod Apk (unlimited money)

Bilgi Yarmas – Zeka Oyunu 1 Mod Apk unlimited money

Simply search and obtain thousands and thousands of unique Free obtain Bilgi Yarışması – Zeka Oyunu 1 Mod Apk (limitless cash) developed by Android newest file for android mobiles. obtain up to date Mod Limitless Cash Download – for android with quickest pace it’s completely free.

Mod Apk Model APP Required

1

Android 4.3+

Bilgi Yarışması – Zeka Oyunu 1 Mod Apk (limitless cash)★ En iddialı Bilgi Yarışması – Zeka Oyunu ile karşınızdayız. Zeka testleri çözen, zeka soruları meraklısı en güncel yarışmaları takip eden herkesin seveceği bir oyun.

★ Türkiye’de yarışma denilince akla gelen ilk oyun. Yarışma oyunlarının birincisi! Güncel oyunlar arasında en yenisi, en iyi zeka soruları ile yarışma keyfi. Bilgi Yarışması

★ 50.000 soruluk, uzmanlarca hazırlanmış geniş havuzumuz ile bir soruyu ikinci defa görmeyeceksiniz. Dolu dolu bir bilgi yarışması ile karşınızdayız.

★ Ekonomi, finans, sağlık, diyet, genel kültür ve yüzlerce kategoride binlerce soru! Yeni ücretsiz oyunlar ve genel kültür bilgi yarışması için bizi takip edin. Bilgi yarışması internetsiz ile keyifler tavan olacak.

★ Zeka oyunları arasında en eğlencelilerden biri. okey yerine bilgi yarışması oynayın 🙂 Trivia oyunları nın en güçlü rakibi. Zeka oyunları içerisindeki en güzel seçenek. On-line bilgi yarışması formatında eğlenceli bir bilgi yarışı. Genel Kültür Bilgi Yarışması severlerin vazgeçemeyeceği bir seçenek.

★ Zaman geçiren oyunlar arasında en üst sıralarda yer alan milyoner oyunumuz bilgi yarışması keyfini uzmanlarca hazırlanan sorular ile zirvelerde yaşatıyor. 2020 oyunları arasında soru cevap , çoklu zeka oyunlarının lideri. Zor oyunlar ve en eğlenceli oyunlar arasında parlayan bir kelime oyunu.

★ Genel Kültür yarışması ile milyoner ol, puanları topla. Başarı kilitlerini aç. Lider sıralamasında Bilge Yarışmacılar arasına gir. Zekanı göster.

*************************************************
Oyunumuzda 6 adet joker hakkı bulunmaktadır :
*************************************************

◉ Telefonla Arama joker hakkı
◉ Çift Cevap joker hakkı
◉ Seyirciye Sor joker hakkı
◉ Soruyu Değiştir joker hakkı
◉ Yarı-Yarıya joker hakkı
◉ Kesin Doğru Cevap joker hakkı

★ Zeka oyunları severler için en kapsamlı ve en güzel seçenek. Zeka oyunları büyükler için kategorisinin lideri. Zeka testi ve zeka oyunlarını seviyorsan, akıl oyunu ve beyin bulmacalarından, kim milyoner oyunu ndan hoşlanıyorsan bu ücretsiz oyunu oynamaktan vazgeçemeyeceksin.

★ Kim milyoner formatında hazırlanan bilgi yarışması oyunumuz ile çok eğleneceksiniz. Zeka testleri çözen, zeka soruları meraklısı en güncel yarışmaları takip eden herkesin seveceği bir oyun. Kelime kategorisindeki en iyi bilgi yarışması. Çevrimiçi ve çevrimdışı oynama imkanı ile internete mecbur değilsiniz. Şaşırtıcı ve Eğlenceli sorular ile Her yaş için eğlenceli.

★ Oyundaki para gerçek değildir, yalnızca eğlence amaçlıdır. Öğretici oyunlar ve Soru cevap oyunları seven herkesi bekleriz.
★ We’re right here with probably the most formidable Quiz – Mind Sport. It’s a sport that everybody who solves intelligence exams and who’s enthusiastic about intelligence questions will observe the newest contests.

★ contest that involves thoughts is talked about first sport in Turkey. The primary of the competitors video games! The enjoyable of the competitors with the latest, greatest intelligence questions among the many present video games. Information competitors

★ You’ll not see a query for the second time with our 50,000-question, massive pool ready by specialists. We’re right here with a full quiz.

★ Hundreds of questions in economic system, finance, well being, food plan, basic tradition and a whole bunch of classes! Observe us for brand spanking new free video games and basic tradition quiz. The quiz might be on the ceiling with the web.

★ Some of the entertaining of the thoughts video games. Play quiz as an alternative of okey 🙂 The strongest rival of Trivia video games. The best choice in intelligence video games. A enjoyable quiz within the on-line quiz format. Common Tradition Quiz is an indispensable possibility for lovers.

★ Our millionaire sport, which is likely one of the prime locations amongst time-consuming video games, is having fun with the quiz on the summits with questions ready by specialists. Query and reply between 2020 video games, the chief of a number of intelligence video games. A shining phrase sport among the many hardest video games and probably the most enjoyable video games.

★ Grow to be a millionaire with the Common Tradition competitors, acquire factors. Unlock success. Be among the many Clever Rivals within the leaderboard. Present your intelligence.

*************************************************
There are 6 jokers in our sport:
*************************************************

Arama Telephone Name wildcard proper
Cevap Double Reply wildcard proper
Sor Ask the viewers joker proper
◉ Change Query wildcard proper
◉ Half-Half Joker proper
Doğru Positively Appropriate Reply wildcard proper

★ Probably the most complete and exquisite possibility for individuals who love intelligence video games. Intelligence video games is the chief of the class for adults. When you like intelligence check and intelligence video games, you won’t be able to cease enjoying this free sport in the event you like thoughts sport and mind puzzles, who love millionaire sport.

★ You should have loads of enjoyable with our quiz sport ready within the millionaire format. It’s a sport that everybody who solves intelligence exams and who’s enthusiastic about intelligence questions will observe the newest contests. The perfect quiz within the phrase class. You do not need to web with the opportunity of enjoying on-line and offline. Enjoyable for All ages with Superb and Enjoyable questions.

★ Cash within the sport just isn’t actual, it’s for leisure functions solely. We welcome everybody who likes tutorial video games and query and reply video games.
Yepyeni, dolu dolu bir Bilgi Yarışması sizlerle…

Google Play Link com.snstu.zekaoyunu.bilgiyarismasi

Mod Apk APP Score: | Votes: 295

(What’s Mod Limitless Cash )

Mod  menu – Limitless sources (Gold/Elixir/Darkish Elixir/Gems/Builder Gold/Builder Elixir) – Elevated coaching camp and spell manufacturing unit dimension – Personal server – All the things Information

DOWNLOAD

Download Now: >>>https://modandroid.org/bilgi-yarismasi-zeka-oyunu-1-mod-apk-unlimited-money/<<<

Sportset

Inter Reviewed is an automatic aggregator of the all world’s media. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials, please contact us by email – admin@interreviewed.com. The content will be deleted within 24 hours.

Related Articles

Back to top button