Bilgi Yarışması – Zeka Oyunu 1 .APK (MOD, Unlimited money) Download for android

Bilgi Yarmas – Zeka Oyunu 1 .APK MOD Unlimited money Download for android

Bilgi Yarışması – Zeka Oyunu Download .APK MOD for Android

you possibly can obtain the newest variations of Bilgi Yarışması – Zeka Oyunu .APK Mod file For Android
Playstore id = com.snstu.zekaoyunu.bilgiyarismasi

Bilgi Yarışması – Zeka Oyunu Data

Model 1
Developed by Camel Video games, Inc
Measurement 96MB
uploaded by http://android1-mod.com
Up to date 2021-09-23
Required APP Android 4.3+
Totall Download 50,000+

What Is New

 

DOWNLOAD

Complete votes:

Bilgi Yarışması – Zeka Oyunu 1 .APK (MOD, Limitless cash) Download for android ★ En iddialı Bilgi Yarışması – Zeka Oyunu ile karşınızdayız. Zeka testleri çözen, zeka soruları meraklısı en güncel yarışmaları takip eden herkesin seveceği bir oyun.

★ Türkiye’de yarışma denilince akla gelen ilk oyun. Yarışma oyunlarının birincisi! Güncel oyunlar arasında en yenisi, en iyi zeka soruları ile yarışma keyfi. Bilgi Yarışması

★ 50.000 soruluk, uzmanlarca hazırlanmış geniş havuzumuz ile bir soruyu ikinci defa görmeyeceksiniz. Dolu dolu bir bilgi yarışması ile karşınızdayız.

★ Ekonomi, finans, sağlık, diyet, genel kültür ve yüzlerce kategoride binlerce soru! Yeni ücretsiz oyunlar ve genel kültür bilgi yarışması için bizi takip edin. Bilgi yarışması internetsiz ile keyifler tavan olacak.

★ Zeka oyunları arasında en eğlencelilerden biri. okey yerine bilgi yarışması oynayın 🙂 Trivia oyunları nın en güçlü rakibi. Zeka oyunları içerisindeki en güzel seçenek. On-line bilgi yarışması formatında eğlenceli bir bilgi yarışı. Genel Kültür Bilgi Yarışması severlerin vazgeçemeyeceği bir seçenek.

★ Zaman geçiren oyunlar arasında en üst sıralarda yer alan milyoner oyunumuz bilgi yarışması keyfini uzmanlarca hazırlanan sorular ile zirvelerde yaşatıyor. 2020 oyunları arasında soru cevap , çoklu zeka oyunlarının lideri. Zor oyunlar ve en eğlenceli oyunlar arasında parlayan bir kelime oyunu.

★ Genel Kültür yarışması ile milyoner ol, puanları topla. Başarı kilitlerini aç. Lider sıralamasında Bilge Yarışmacılar arasına gir. Zekanı göster.

*************************************************
Oyunumuzda 6 adet joker hakkı bulunmaktadır :
*************************************************

◉ Telefonla Arama joker hakkı
◉ Çift Cevap joker hakkı
◉ Seyirciye Sor joker hakkı
◉ Soruyu Değiştir joker hakkı
◉ Yarı-Yarıya joker hakkı
◉ Kesin Doğru Cevap joker hakkı

★ Zeka oyunları severler için en kapsamlı ve en güzel seçenek. Zeka oyunları büyükler için kategorisinin lideri. Zeka testi ve zeka oyunlarını seviyorsan, akıl oyunu ve beyin bulmacalarından, kim milyoner oyunu ndan hoşlanıyorsan bu ücretsiz oyunu oynamaktan vazgeçemeyeceksin.

★ Kim milyoner formatında hazırlanan bilgi yarışması oyunumuz ile çok eğleneceksiniz. Zeka testleri çözen, zeka soruları meraklısı en güncel yarışmaları takip eden herkesin seveceği bir oyun. Kelime kategorisindeki en iyi bilgi yarışması. Çevrimiçi ve çevrimdışı oynama imkanı ile internete mecbur değilsiniz. Şaşırtıcı ve Eğlenceli sorular ile Her yaş için eğlenceli.

★ Oyundaki para gerçek değildir, yalnızca eğlence amaçlıdır. Öğretici oyunlar ve Soru cevap oyunları seven herkesi bekleriz.
★ We’re right here with probably the most bold Quiz – Mind Sport. It’s a recreation that everybody who solves intelligence assessments and who’s captivated with intelligence questions will comply with the newest contests.

★ contest that involves thoughts is talked about first recreation in Turkey. The primary of the competitors video games! The enjoyable of the competitors with the most recent, greatest intelligence questions among the many present video games. Data competitors

★ You’ll not see a query for the second time with our 50,000-question, massive pool ready by consultants. We’re right here with a full quiz.

★ 1000’s of questions in economic system, finance, well being, weight-reduction plan, normal tradition and a whole bunch of classes! Observe us for brand spanking new free video games and normal tradition quiz. The quiz can be on the ceiling with the web.

★ One of the vital entertaining of the thoughts video games. Play quiz as an alternative of okey 🙂 The strongest rival of Trivia video games. The most suitable choice in intelligence video games. A enjoyable quiz within the on-line quiz format. Normal Tradition Quiz is an indispensable choice for lovers.

★ Our millionaire recreation, which is without doubt one of the prime locations amongst time-consuming video games, is having fun with the quiz on the summits with questions ready by consultants. Query and reply between 2020 video games, the chief of a number of intelligence video games. A shining phrase recreation among the many hardest video games and probably the most enjoyable video games.

★ Develop into a millionaire with the Normal Tradition competitors, acquire factors. Unlock success. Be among the many Sensible Opponents within the leaderboard. Present your intelligence.

*************************************************
There are 6 jokers in our recreation:
*************************************************

Arama Telephone Name wildcard proper
Cevap Double Reply wildcard proper
Sor Ask the viewers joker proper
◉ Change Query wildcard proper
◉ Half-Half Joker proper
Doğru Undoubtedly Right Reply wildcard proper

★ Essentially the most complete and delightful choice for many who love intelligence video games. Intelligence video games is the chief of the class for adults. In case you like intelligence take a look at and intelligence video games, you will be unable to cease enjoying this free recreation should you like thoughts recreation and mind puzzles, who love millionaire recreation.

★ You should have plenty of enjoyable with our quiz recreation ready within the millionaire format. It’s a recreation that everybody who solves intelligence assessments and who’s captivated with intelligence questions will comply with the newest contests. The very best quiz within the phrase class. You wouldn’t have to web with the opportunity of enjoying on-line and offline. Enjoyable for All ages with Wonderful and Enjoyable questions.

★ Cash within the recreation will not be actual, it’s for leisure functions solely. We welcome everybody who likes tutorial video games and query and reply video games.
Yepyeni, dolu dolu bir Bilgi Yarışması sizlerle…

Download Now: >>>https://www.android1-mod.com/video games/bilgi-yarismasi-zeka-oyunu-1-apk-mod-unlimited-money-download-for-android/<<<

Sportset

Inter Reviewed is an automatic aggregator of the all world’s media. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials, please contact us by email – admin@interreviewed.com. The content will be deleted within 24 hours.

Related Articles

Back to top button